Dekoracyjna listwa przypodłogowa NMC Floorstyl FL9 Noel Marquet

W przypadku wielu wnętrz, szczególnie tych o oszczędnym wykończeniu, warto postawić na minimalizm. Bezpieczną opcją jest w tym zakresie dekoracyjna listwa przypodłogowa, która z jednej strony stanowi doskonałe łączenie między przestrzenią ściany a sufitu, jednocześnie nie stwarzając wrażenia przytłoczenia całego wnętrza. Tego typu listwa jest więc doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nieprzesadzone rozwiązania, dające wysmakowany efekt. Propozycja Noel Marquet z pewnością jest w stanie spełnić te oczekiwania.

Co cechuję listwę Floorstyl FL9 z kolekcji Wallstyl?

Wyjątkowa kolekcja Wallstyl to zbiór praktycznych, a zarazem estetycznych produktów, będących najwyższym wyrazem pochwały dla kunsztu wykończenia wnętrz. Nie oznacza to jednak, że tego typu elementy muszą być bogato zdobione. Wręcz przeciwnie - prosty design listwy przypodłogowej NMC Floorstyl FL9 Noel Marquet zdradza, że może być zupełnie odwrotnie. Z tego względu można dostosować listwę również do wnętrza minimalistycznego, gdzie liczą się praktyczne rozwiązania.

Montaż listwy Floorstyl FL9 marki NMC Noel Marquet

Aby zadowolenie z listwy przypodłogowej było jeszcze większe, konieczne jest zastosowanie prostego montażu. Również w tym przypadku propozycja listwy przypodłogowej z popularnej kolekcji Wallstyl nie ma sobie nic do zarzucenia. Montaż można jak najbardziej przeprowadzić samodzielnie, z wykorzystaniem odpowiednich produktów. Są to kleje montażowe Adefix i Adefix Plus. Dzięki ich formule możliwe jest dokładne dopasowanie listwy do docelowego miejsca przeznaczenia, bez obaw o jej niekontrolowane odklejenie.

Listwa przypodłogowa NMC Floorstyl FL9 Noel Marquet z kolekcji Wallstyl - sklep

Gustowne wykończenie wnętrza? Jak najbardziej - z wykorzystaniem praktycznej listwy przypodłogowej NMC Floorstyl Fl9 Noel Marquet możliwe jest stworzenie wysoce estetycznego łączenia ściany oraz podłogi. Dodatkowym ułatwieniem, dzięki któremu dopasowanie listwy do całego wnętrza będzie jeszcze łatwiejsze, jest możliwość pomalowania elementu na dowolny kolor. Materiał doskonale przyjmuje farbę, zatem nie ma mowy o jakichkolwiek prześwitach. W sklepie internetowym Efekciarnia.pl nie brakuje wyjątkowych propozycji z kolekcji Wallstyl, stanowiących idealne wykończenie każdego wnętrza.