Wykończeniowa listwa LED Wallstyl IL11 marki NMC Noel Marquet

Listwa LED Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet świetnie maskuje przewody i kable. A to wszystko dzięki odpowiedniemu frezowaniu jej dolnej i tylnej części. Produkt ten cechuje się wysoką jakością i trwałością. Został on przystosowany do instalacji delikatnego oświetlenia, czyli taśm z diodami. Stanowi doskonałą dekorację zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Co cechuje listwę przypodłogową, oświetleniową Floorstyl IL11 z kolekcji Wallstyl?

Listwa wykończeniowa Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet cechuje się wilgocioodpornością. Dzięki temu może być stosowana w niemal wszystkich pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się nawet w łazienkach, kuchniach i piwnicach. Pod wpływem wilgoci nie zmienia koloru, nie odkształca się i nie pęka. Listwa Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet cechuje się także uniwersalny designem, dzięki któremu pięknie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w różnorodnych stylach. Doskonale nadaje się zarówno do przestrzeni nowoczesnych, jak i klasycznych. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach urządzonych w bardziej wyszukanych stylach np. boho, art deco czy glamour.

Montaż listwy LED przypodłogowej Floorstyl IL11 NMC

Aby zamontować listwę przypodłogową LED Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet, należy dokładnie oczyścić powierzchnię, na której będzie zakładana. Powierzchnia musi być sucha, gładka i pozbawiona tłuszczu oraz wszelkich zanieczyszczeń. Do montażu listwy należy zastosować odpowiednią chemię, zalecaną przez producenta. Można kupić ją w sklepie Efekciarnia. Listwę przed instalacją powinno się trzymać w temperaturze pokojowej, w miejscu pozbawionym nadmiernej wilgoci. Listwa IL11 NMC jest gotowania do zainstalowania - nie trzeba jej już gruntować.

Floorstyl IL11 NMC listwa przypodłogowa LED oświetleniowa Noel Marquet - sklep

W sklepie Efekciarnia dostępna jest ona w bardzo konkurencyjnej cenie. Ponadto robiąc zakupy na podanej stronie, można cieszyć się szybką realizacją zamówienia. W Efekciarnii dodatkowo można kupić chemię niezbędną do montażu listwy. Dzięki temu można zaoszczędzić, gdyż nie trzeba dwa razy płacić za wysyłkę.