Klasyczna listwa przypodłogowa Wallstyl CF2S marki NMC Noel Marquet

Listwa Wallstyl CF2S dostępna w sklepie Efekciarnia została wykonana ze sprawdzonego polistyrenu HD, który zapewnia jednocześnie wysoką wytrzymałość listwy oraz jej lekkość i prostotę jej obróbki. Polistyren wysokiej gęstości, który został wykorzystany, gwarantuje również, że listwa będzie odporna na wilgoć.

Dlaczego warto zdecydować się na polistyrenową listwę przypodłogową NMC Wallstyl CF2S Noel Marquet?

Oprócz tego, że listwa przypodłogowa Wallstyl CF2S jest niezwykle wytrzymała, a także bardzo stylowa warto się na nią zdecydować przede wszystkim dlatego, że doskonale nadaje się między innymi do zamaskowania kabli lub przewodów. Dodatkowo warto ją kupić również ze względu na jej trwałość, a także łatwość montowania. Połączenie nowoczesnego stylu z minimalistycznym designem pozwala dopasować listwę Wallstyl CF2S do różnego rodzaju wnętrz. Doskonały wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie estetyczny styl w swoim domu.

Montaż maskującej listwy przypodłogowej NMC Wallstyl CF2S

Proces zamontowania maskującej listwy NMC Wallstyl CF2S nie jest skomplikowany, między innymi dzięki temu, że listwa jest zagruntowana i gotowa do natychmiastowego montażu. Do montażu zalecane jest wykorzystanie odpowiedniego i renomowanego kleju. Najlepiej będzie skorzystać z dedykowanych przez producenta środków. Przed montażem produkt powinien być przechowywany w odpowiednich warunkach bez wysokiej wilgotności przez 24 godziny. Etapy montażu można sprawdzić w plikach dostępnych na stronie z produktem.

Maskująca listwa przypodłogowa NMC Wallstyl CF2S Noel Marquet - sklep

Sklep Efekciarnia jest firmą oferującą sprawdzone produkty przeznaczone między innymi do wykańczania wnętrz. Dostępne w szerokiej ofercie produkty cechują się najwyższą jakością, a także bardzo estetycznym wyglądem. W sklepie Efekciarnia klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupowym, a także na bardzo dobrą ofertę w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Fachowa obsługa, świetne produkty, a także sprawna i bezpieczna realizacja zamówień sprawiają, że klienci bardzo cenią sobie Efekciarnię.